Przejdź do treści Kontakt Regulamin
UE logo
prev slide next slide
imageimageimageimageimageimageimage
tytuł projektu

Budowa Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze.

nazwa beneficjenta
Miasto Zielona Góra
wartość projektu
150 888 175,94 zł
dofinansowanie z UE
31 338 307,27 zł
Województwo
lubuskie
Powiat
m. Zielona Góra
program
Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubuskiego
działanie
5.1. Rozwój i modernizacja regionalnej infrastruktury turystycznej i kulturowej.
fundusz
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
perspektywa
2007 - 2013

Projekt przewidywał budowę Centrum Rekreacyjno – Sportowego w Zielonej Górze, w którego skład wchodzą kompleks basenowy ze zjeżdżalniami oraz odnową biologiczną, hala widowiskowo-sportowa pełnowymiarowa z trybunami oraz część konferencyjna.

W kompleksie basenowym znajduje się ośmiotorowy basen pływacki o wymiarach 25 x 21 metrów, trójtorowy basen do nauki pływania oraz basen rekreacyjny wyposażony w szereg atrakcji wodnych, takich jak, np. leżanki do masażu perełkowego, siedziska do masażu, gejzery, bicze wodne, sztuczną falę oraz ścianę wspinaczkową. Powstały także zjeżdżalnie, w tym najdłuższa w Polsce, o długości 210 metrów oraz zjeżdżalnia typu „balon” o średnicy 15 metrów i wysokości 3,5 metra, wyposażona w liny wspinaczkowe.

W hali sportowo – widowiskowej znajdują się sale do bowlingu i squasha, siłownia, odnowa biologiczna oraz pomieszczenia relaksacyjno-zabiegowe. Mieści ona pięć tysięcy osób. Projekt obejmował także zagospodarowanie terenu parkingami, drogami wewnętrznymi, zielenią oraz elementami małej architektury.

Twój opis projektu

Aby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.

Dodaj zdjęcia project photos
Dodaj film lub prezentację project films
Opis projektu
Description of the project

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego Mapa Dotacji UE i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wpisanych w formularzu kontaktowym, w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) (RODO), informuję, że:

1. administratorem danych osobowych przetwarzanych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, z siedzibą pod adresem: ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej;

2. dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość, na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a) RODO;

3. dane osobowe mogą być udostępniane innym organom uprawnionym na podstawie stosownych przepisów do uzyskania danych;

4. w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje prawo: – żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, – wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, – cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, – wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

5. dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w celu podejmowania decyzji, w tym profilowaniu;

6. dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej: Inspektor Ochrony Danych, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, adres ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, adres e-mail: IOD@miir.gov.pl.