Pomoc na sfinansowanie bieżących wydatków dla Biura Turystycznego Iwona Travel - Adam Jurzyk którego sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z pandemią COVIT-19 Dotyczy bieżącej działalności biura i zapewnieniu płynności finansowej
Dotacja dla Biura Turystycznego Iwona Travel – Adam Jurzyk które ucierpiało w wyniku pandemii COVID 19. W związku z pandemią obroty biura znacznie spadły. Dotacja zapewni utrzymanie działalności biura przez okres co najmniej 3 miesięcy kalendarzowych. W szczególności zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wznowienia kredytu obrotowego na kolejny okres. Ponadto z dotacji zostanie pokryty koszt polisy zabezpieczającej działalność biura jako organizatora turystyki, oraz bieżące wydatki wynikające z codziennej działalności biura takich jak : ZUS , oraz stale opłaty.Pozwoli na utrzymanie płynności finansowej biura.
Twój opis projektu
MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.