Przejdź do treści Kontakt Regulamin
UE logo
tytuł projektu

BimproQR - odwrócony marketplace do kontraktów na materiały wykończeniowe i budowlane w Azji dla producentów z Polski

nazwa beneficjenta
BIMPROQR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wartość projektu
1 341 959,13 zł
dofinansowanie z UE
999 729,29 zł
Województwo
lubelskie
Powiat
m. Lublin
program
Program Operacyjny Polska Wschodnia
działanie
1.1. Platformy startowe dla nowych pomysłów
fundusz
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
perspektywa
2014 - 2020

CEL PROJEKTU: Rozwinięcie w makroregionie działalności biznesowej przedsiębiorstwa BIMproQR Sp. z o.o w oparciu o innowacyjny produkt i model biznesowy, charakteryzujący się: a) minimalizacją czasu identyfikacji kluczowych elementów specyfikacji projektu dużych obiektów w fazie planowania i projektowania b) obniżenie kosztów realizacji inwestycji poprzez proces wczesnych, grupowych licytacji, umożliwiających zmniejszenie kosztów kluczowych elementów o min 10% c) gwarantowaniu cen kluczowych elementów inwestycji poprzez zakup Opcji zakupu za 2%-3% wartości zamówienia, przez dewelopera(Option to Purchase fee), bezpośrednio od producenta z wyprzedzeniem czasowym-ponad 12 msc d) eliminacja ryzyka zwiększenia kosztów inwestycji budowlanej z wzgl. na zmiany materiałowe w projekcie podczas procesu budowlanego e) przejrzystość i legalność zawieranych transakcji z pełną gwarancją płatności dla producentów (konta typu escrow i akredytywy bankowe) REZULTATY W wyniku realizacji projektu powstanie i zostanie wdrożona na rynek INNOWACJA PRODUKTOWA – platforma do obsługi procesu realizacji zamówień w projektach budowlanych. Produkt charakteryzuje się nowością w skali międzynarodowej – INNOWACJA MIĘDZYNARODOWA. BimproQr będzie działał zdalnie z rynku polskiego na rynki azjatyckie, co przyczyni się do zwiększenia wartości eksportu polskich produktów. ZASOBY: – finanse – doświadczenie i przygotowanie merytoryczne w zakresie obsługi inwestycji budowlanych,budżetowania – osobowe: A.Kołodziej – zarządzanie projektem i częścią IT I.Krasucki – budżetowanie i producenci Business Development Officer Chuay Keng Chey Business & Financial Development Officer – Stephen Ho ZADANIA: 1.etap organizacji działań projektowych 2. budowanie produktu i rozwoju działań 3. etap przedwdrożeniowy 4. wejście rynkowe 5. zarządzanie projektem MIEJSCE REALIZACJI: Projekt zostanie zrealizowany na terytorium makroregionu Polski Wschodniej-woj. lubelskie -miasto Lublin.

Twój opis projektu

MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.

Dodaj zdjęcia project photos
Dodaj film lub prezentację project films
Opis projektu
Description of the project

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego Mapa Dotacji UE i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wpisanych w formularzu kontaktowym, w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) (RODO), informuję, że:

1. administratorem danych osobowych przetwarzanych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, z siedzibą pod adresem: ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej;

2. dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość, na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a) RODO;

3. dane osobowe mogą być udostępniane innym organom uprawnionym na podstawie stosownych przepisów do uzyskania danych;

4. w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje prawo: – żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, – wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, – cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, – wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

5. dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w celu podejmowania decyzji, w tym profilowaniu;

6. dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej: Inspektor Ochrony Danych, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, adres ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, adres e-mail: IOD@miir.gov.pl.