Przejdź do treści Kontakt Regulamin
UE logo
tytuł projektu

Wdrożenie innowacji przez APM System Adam Kozłowski

nazwa beneficjenta
APM SYSTEM ADAM KOZŁOWSKI
wartość projektu
718 185,00 zł
dofinansowanie z UE
499 902,00 zł
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
świecki
program
Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020
działanie
1.6. Wpieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług
fundusz
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
perspektywa
2014 - 2020

Realizacja projektu ma na celu wprowadzenie do oferty Wnioskodawcy nowej, innowacyjnej usługi systemu sterowania, kontroli dostępu i autoryzacji bazujące na infrastrukturze w technologii NFC wraz z transmisją danych opartą na technologii Bluetooth 5.0. Innowacyjność usługi na skale światową została potwierdzona w opinii o innowacyjności, załączonej do niniejszego wniosku, wystawionej przez centrum badawczo – rozwojowe. Usługa będzie wykorzystywana przez szerokie grono odbiorców od osób indywidualnych przez hotele, zakłady produkcyjne czy instytucje publiczne. Obecnie nie ma na rynku systemu, który integrowałby urządzenia pracujące w technologii NFC do działającego kompletnego systemu kontroli dostępu i szeroko rozumianej autoryzacji. Powstały w wyniku projektu system wypełni tę lukę na rynku. Elektroniczna kontrola dostępu daje lepszą ochronę i możliwość łączenia różnych systemów. Zwiększeniu zapotrzebowania na takie zabezpieczenie towarzyszy wzrost zainteresowania sieciowymi systemami kontroli dostępu i wprowadzaniem nowych urządzeń bezprzewodowych. Do takich urządzeń należą np. elektroniczne zamki, które łączą się bezprzewodowo z sieciowym systemem kontroli dostępu i można je otworzyć za pomocą smartfonów, które działają jako urządzenia potwierdzające uprawnienia użytkownika. Z kolei w przemyśle systemy te mogą stanowić część systemu kontroli wydajności procesu produkcyjnego, efektywności pracowników, produktywności i wykorzystania konkretnych urządzeń i maszyn. Te kluczowe informacje pozwalają na usprawnienie procesów, a co za tym idzie realne obniżenie kosztów produkcji. Wprowadzenie nowej, innowacyjnej usługi jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania odbiorców w zakresie automatyzacji procesów kontroli, dostępu i autoryzacji.

Twój opis projektu

MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.

Dodaj zdjęcia project photos
Dodaj film lub prezentację project films
Opis projektu
Description of the project

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego Mapa Dotacji UE i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wpisanych w formularzu kontaktowym, w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) (RODO), informuję, że:

1. administratorem danych osobowych przetwarzanych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, z siedzibą pod adresem: ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej;

2. dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość, na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a) RODO;

3. dane osobowe mogą być udostępniane innym organom uprawnionym na podstawie stosownych przepisów do uzyskania danych;

4. w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje prawo: – żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, – wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, – cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, – wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

5. dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w celu podejmowania decyzji, w tym profilowaniu;

6. dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej: Inspektor Ochrony Danych, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, adres ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, adres e-mail: IOD@miir.gov.pl.