Wdrożenie do produkcji innowacyjnego kolumnowego, próżniowego urządzenia magnetronowego do nanoszenia powłok antybakteryjnych i antywirusowych na powierzchnie płaskie i trójwymiarowe.
Projekt będzie polegał na wprowadzeniu na rynek innowacyjnego kolumnowego, próżniowego urządzenia magnetronowego do nanoszenia powłok antybakteryjnych i antywirusowych na powierzchnie płaskie i trójwymiarowe. Pierwsze urządzenie zostanie zbudowane w trakcie realizacji projektu i będzie wykorzystywane do usługi nanoszenia powłok antybakteryjnych i antywirusowych na wyroby klientów. Ponadto będzie to urządzenie demonstracyjne dla przyszłych potencjalnych klientów a także będzie wykorzystywana do przeprowadzania prób na różnych produktach i powierzchniach. Osiągnięte rezultaty po wprowadzeniu innowacyjnego produktu firmy D.A Sept: – wdrożenie urządzenia do nanoszenia powłok na dowolnych powierzchniach o niezwykłej sile niszczenia bakterii – zastąpienie szkodliwych nano cząsteczek srebra tlenkami metalu przyjaznymi dla zdrowia człowieka – znaczne zmniejszenie kosztów produkcyjnych i skrócenie czasu procesu Projekt będzie realizowany na terenie Podkarpacia. W projekt zaangażowany będzie pomysłodawca– Wiesław Doros,- kierownik projektu który będzie koordynował działania w projekcie oraz ze względu na swoje doświadczenie i wiedzę będzie brał czynny udział w trakcie całego projektu Drugą osobą zaangażowaną w projekt będzie Marcin Bylinowski – konstruktor maszyn oraz Kamil Delikat – specjalista ds. marketingu i sprzedaży. Ponadto spółka ma do dyspozycji lokal, gdzie są wydzielone stanowisko biurowe dla 3 pracowników, a na pozostałej powierzchni będą odbywać się prace związane z projektem. Lokal znajduje się na terenie województwa podkarpackiego w Głogowie Małopolskim. W ramach wartości niematerialnych i prawnych Pomysłodawca posiada wiedzę i rozwiązania, które zostały objęte zgłoszeniem patentowym.
Twój opis projektu
MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.