Wzrost konkurencyjności, innowacyjności technologicznej i usługowej przedsiębiorstwa MAD SISTERS MAŁECKA Spółka jawna poprzez wdrożenie do działalności przedsiębiorstwa zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego opartej na inwestycji w maszyny procesu produkcyjnego automatycznej Lagowarki oraz Cuttera (Katera) z jednoczesnym połączeniem procesu z systemem do składania zamówień przez klientów i delegujący zadania dla pracowników na linii produkcyjnej w zintegrowany system produkcyjno-usługowy skutkujący także uruchomieniem nowych usług i ulepszeniem dotychczas świadczonych.
Celem realizacji projektu jest wzrost konkurencyjności i potencjału innowacyjności technologicznej przedsiębiorstwa MAD SISTERS MAŁECKA Spółka jawna na regionalnym rynku gospodarczym poprzez wdrożenie do działalności przedsiębiorstwa innowacyjnych technologicznie maszyn procesu produkcyjnego automatycznej Lagowarki oraz Cuttera (Katera) z jednoczesnym połączeniem procesu realizacji produkcji z systemem do składania zamówień przez klientów i delegujący zadania dla pracowników na linii produkcyjnej w zintegrowany system produkcyjno-ousługowy (integracja organizacyjno-procesowo-usługowa). Integracja w kompleksowy zintegrowany system spowoduje zwiększenie możliwości wytwórczych, podniesienie jakości produktów, pozyskanie nowych klientów, znaczącą ekologizację procesu produkcyjnego poprzez możliwość automatycznego wyliczania zużycia materiału jeszcze przed rozpoczęciem krojenia oraz automatycznego przekazywania informacji o zamówieniu do osób planujących produkcję, co spowoduje znaczące zmniejszenie zużycia materiałów i w efekcie znacznie przyczyni się do obniżenia zużycia surowców i powstawania odpadów post produkcyjnych do absolutnego minimum. Wdrożenie innowacji procesowej pozwoli także na uruchomienie dwóch nowych usług w postaci usługi krojenia precyzyjnego dla innych szwalni w regionie oraz usługi krojenia materiału dla odbiorców indywidualnych. Realizacja Inwestycji spowoduje trwały rozwój przedsiębiorstwa; uzyskanie przewagi konkurencyjnej na regionalnym rynku gospodarczym; zwiększenie przychodów oraz stabilności finansowej i efektywności ekonomicznej przedsiębiorstwa. Projekt wpisuje się w Priorytetowe kierunki badań w ramach inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego. Realizacja projektu będzie zgodna z zasadami uniwersalnego projektowania i zakłada zastosowanie rozwiązań proekologicznych.
Twój opis projektu
MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.