Intensyfikacja działalności eksportowej firmy FENEDO sp. z o.o. na rynkach zagranicznych w celu promocji Marki Polskiej Gospodarki.
Numer_referencyjny_programu_pomocowego: SA.42799(2015/X) Przeznaczenie_pomocy_publicznej:_art.19 Przedmiotem projektu są działania wpisujące się w Branżowy Program Promocji dla branży budowy i wykańczania budowli, mające na celu zwiększenie działalności eksportowej Marki FENEDO na rynkach zagranicznych, w tym głównie na rynku perspektywicznym, którym jest Kazachstan. W okresie 01.06.2018-31.10.2019 zaplanowano działania mające na celu promocję konkurencyjnych okien drewnianych tj.: Modelu IV 68, Modelu IV 76, Modelu Gemini IV 76. Działania zaplanowane w projekcie wpłyną znacząco na rozpoznawalność marki firmy na arenie międzynarodowej. Wnioskodawca w ramach projektu weźmie udział w 3 imprezach targowo-wystawienniczych w Kazachstanie i w Polsce na międzynarodowych targach BUDMA, na które przyjeżdżają przedstawiciele sektora branży budowlanej m.in. z Kazachstanu. Dla skutecznej realizacji zadań niezbędne jest poniesienie kosztów związanych z: wynajęciem i zabudową powierzchni wystawienniczej, obsługą techniczną stoiska, wniesieniem opłat rejestracyjnych, podróżami osób uczestniczących w imprezach targowych. Ponadto niezbędne są również koszty związane z promocją, a w tym koszty elementów stoiska wystawienniczego uwzględniających założenia wizualizacji MPG, foldery reklamowe wraz z tłumaczeniem. Prowadzone także będą działania promocyjne w mediach elektronicznych. Ze względu na specyfikę rynku perspektywicznego – Kazachstan, jego odmienność kulturową, organizacyjną jak i biznesową, konieczny jest zakup usługi doradczej, polegającej na przeprowadzeniu analizy rynku oraz wyszukaniu potencjalnych partnerów biznesowych na tym rynku. Wnioskodawca weźmie udział także w 1 indywidualnej misji gospodarczej do Kazachstanu. Udział w Branżowym Programie Promocji umożliwi FENEDO prezentację swojej oferty produktowej potencjalnym kontrahentom, co wpłynie na nawiązanie wielu kontaktów handlowych, pozyskanie zagranicznych partnerów i wypromowanie swojej oferty produktowej, jak i
Twój opis projektu
MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.