Stworzenie w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu zintegrowanego Ośrodka diagnostyki, leczenia i profilaktyki zaburzeń układu krążenia i patologii naczyń mózgowych
Głównym celem projektu jest wyodrębnienie z Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym wyspecjalizowanej jednostki dla celów leczenia udarów mózgu, w tym w szczególności leczenia przy zastosowaniu techniki mechanicznego udrażniania domózgowych lub wewnątrzmózgowych tętnic oraz modernizacja pomieszczeń Pododdziału Leczenia Chorób Naczyniowych Centralnego Układu Nerwowego. Cel zostanie osiągnięty w terminie do 31 grudnia 2019 r.
Twój opis projektu
MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.