Opracowanie platformy do tworzenia gier terenowych w oparciu o silnik gier AR tworzący mapę świata realnego, w tym obiektów niebędących elementami krajobrazu, w czasie rzeczywistym, wraz z aplikacją umożliwiającą przesyłanie danych przez użytkowników
Przedmiotem projektu jest opracowanie innowacyjnej platformy do tworzenia gier terenowych w oparciu o silnik gier AR tworzący mapę świata realnego,w tym obiektów niebędących elementami krajobrazu, w czasie rzeczywistym, wraz z aplikacją umożliwiającą przesyłanie danych przez użytkowników. Dzięki zaawansowanym narzędziom, możliwe będzie odwzorowanie świata realnego w czasie rzeczywistym na podstawie danych otrzymanych od użytkowników oraz tworzenie nieliniowych scenariuszy gier. Osiągnięcie powyższych celów (innowacyjności) będzie możliwe dzięki przeprowadzeniu prac B+R pogrupowanych w 4 etapy: Etap 1.Budowa architektury opartej na rozwiązaniach z zakresu Big Data, Etap 2.Wizualizacja obiektów trójwymiarowych na ekranie smartfona, Etap 3.Stworzenie przejrzystego i łatwego w obsłudze interfejsu pozwalającego na budowanie scenariuszy gier, Etap 4.Integracja platformy, aplikacji oraz bazy danych. Opracowany przez Wnioskodawcę produkt będzie skierowany m.in. do następujących grup docelowych: – reklamodawców – będą mogli połączyć wizualne reklamy w grze z konkretnymi miejscami, które są powiązane z ich produktem, – instytucji kultury – będą mogły tworzyć scenariusze gier, które pozwolą na uatrakcyjnienie ich oferty oraz rozszerzenie wiedzy zwiedzających poprzez wchodzenie w interakcję z eksponatami i urzeczywistnienie historii, które chcą przedstawić, – urzędów miast – będą mogły opracowywać scenariusze gier, w celach promocyjnych i turystycznych, – przedsiębiorców – będą mogli opracować scenariusze gier, które będą pełniły funkcję informacyjną dla pracowników. Szczególnie przydatne to będzie w sytuacji zatrudnienia nowego pracownika, którego Numer_referencyjny_programu_pomocowego: SA.41471(2015/X) Przeznaczenie_pomocy_publicznej:art. 25 rozporządzenia KE nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. uznające niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w stosowaniu art. 107 i 108 Traktatu (Dz. Urz. UE L 187/1 z 26.06.2014).
Your project description
To add a photo, description, specify a location or attach other materials about the project, you should fill out the form below. After clicking the “send” button, a message will be sent to you e-mail asking for confirmation. You must accept to submit the form. The EU Dot Map Guidelines and consent to the processing of personal data. materials will be sent to the editor of the site, who will publish it on the website after verification test.