Przejdź do treści Kontakt Regulamin
UE logo
tytuł projektu

Wzrost konkurencyjności produktów firmy TRANSLIGHT na rynkach międzynarodowych

nazwa beneficjenta
TRANSLIGHT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
wartość projektu
539 000,00 zł
dofinansowanie z UE
404 250,00 zł
Województwo
mazowieckie
Powiat
m.st. Warszawa
program
Program Operacyjny Inteligentny Rozwój
działanie
3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw
fundusz
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
perspektywa
2014 - 2020

SA 42799(2015/X) Promocja produktów marki Lisowski Glass Studio, oparta została na udziale w targach zarówno jako wystawca ( 5 imprez w krajach perspektywicznych – Arabia Saudyjska; 2 imprezy w ZEA; USA; Katar ) oraz misji na rynku perspektywicznym – USA. PKD produktu związane jest branżą budowlaną jednakże charakter oferowanych w ramach projektu produktów wpisuje się w branżę wyposażenia wnętrz, dlatego wybrano imprezy targowe meblowo- wnętrzarskie takie jak: Decofair Riyadh, Index w Dubaju, Sofa w Chicago czy Index w Katarze. W związku z nasyceniem rynku europejskiego i zapaścią południowo amerykańskiego w 2017 roku. Zarząd Spólki podjął decyzję o poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Krajami docelowymi stały się kraje arabskie a następnie USA. Spośród wystaw zostały wybrane imprezy cieszące się dużym prestiżem i znaczeniu wśród zwiedzających: Decafair 2020 – Riyadh/ Arabia Saudyjska; INDEX 17-19.09.2019 i 09.2020; SOFA Chicago/USA 31.10.-03.11.2019r; Index Qatar/Doha 10.2020r. Oprócz targów planowane jest odbycie misji gospodarczej do ZEA na targi The Big 5 z branży budowlanej – zastosowanie szkła fusingowego w architekturze wnętrz. Planowane jest również odbycie misji gospodarczej mającej na celu poprowadzenie rozmów z potencjalnymi kontrahentami w USA w II kwartale 2020 r – pozyskania kontrahentów z rynku amerykańskiego. Prawidłowe wejście na rynek amerykański będzie wymagało zakupu usługi doradczej, która zwiększy wiedzę w zakresie wejścia na nowy rynek. Działania informacyjno-promocyjne to wykonanie oraz dystrybucji materiałów informacyjno-promocyjnych takich jak: katalogi, które będą dystrybuowane na zaplanowanych imprezach targowych Finansowanie projektu – środki własne oraz dotacja.

Twój opis projektu

MiAby dodać zdjęcie, opis lub załączyć inne materiały dotyczące projektu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Po kliknięciu przycisku „wyślij” zostanie przesłana do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie. Do przesłania formularza niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Mapy Dotacji UE oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Materiały zostaną przesłane do redaktora serwisu, który po sprawdzeniu opublikuje je na stronie.

Dodaj zdjęcia project photos
Dodaj film lub prezentację project films
Opis projektu
Description of the project

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego Mapa Dotacji UE i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wpisanych w formularzu kontaktowym, w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) (RODO), informuję, że:

1. administratorem danych osobowych przetwarzanych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, z siedzibą pod adresem: ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej;

2. dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość, na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a) RODO;

3. dane osobowe mogą być udostępniane innym organom uprawnionym na podstawie stosownych przepisów do uzyskania danych;

4. w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje prawo: – żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, – wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, – cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, – wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

5. dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w celu podejmowania decyzji, w tym profilowaniu;

6. dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej: Inspektor Ochrony Danych, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, adres ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, adres e-mail: IOD@miir.gov.pl.